piątek, 17 lutego 2012

Stylowy kolaż;)

Od dłuższego czasu obserwuję i podziwiam kreatywną działalność kobiecą na Collage Caffe. Codziennie można tam znaleźć pokłady inspiracji z różnych obszarów okołoartystycznych i przycupnąć na wirtualną kawę;) A że czaiłam się też nieśmiało na art-journaling i nie wiedziałam jak zacząć, dorwałam się w końcu w lutym na comiesięczne 'kolażokawiarniane' cięcie kolorowych magazynów. Na tapecie - lutowy 'Twój styl' - i mój debiut kolażowy:Bardzo spodobało mi się ostatnio takie połączenie kolorów - cynober i szarości - najwyraźniej był to wynik zachwytem kolażem Guriany - mam nadzieję, że moja inspiracja nie poszła za daleko;)  Niedługo pokażę coś jeszcze w tym zestawieniu kolorystycznym, ale zupełnie w innym stylu.

A na deser... kocie inchies. Dziewczyny z Craft Artwork w ten oto sposób postanowiły uczcić dzień dzisiejszy czyli Międzynarodowy Dzień Kota;) Nic do kotów nie mam, lubię je, niestety mam na nie ogromne uczulenie - zaprzyjaźnieni kociarze wiedzą, że nie przekroczę ich progu bez uzbrojenia w wapno i leki antyalergiczne:) W związku z tym na koty zwykle mówię pieszczotliwie 'alergeny', he he;)


Wyszedł więc w sumie taki mini-mini znak ostrzegawczy, który chyba powiększę i podaruję jako plakietki na drzwi wszystkim moim znajomym, 'zainfekowanym' kotem domostwom;)))

Pozdrawiam wszystkich kociarzy, psiarzy, alergików i odpornych na wszelkie licho też;)

7 komentarzy:

 1. Widzę, że grudniowe wydanie Wróżki obfitowało w moc wycinanek ;) Wspaniały kolaż a calineczka z lekka prowokacyjna. Wspaniałe prace!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny kolaż! mam nadzieję, że zagościsz z Twoim żurnalowaniem w Collage Caffe:) pięknie Ci wyszło spotkanie z gazetą

  a calineczka kocia prześwietna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hi hi - niezły alergen... ale ten mazaniec fantastyczny... zwłaszcza kobieta z wężem

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne włosowe zawijasy, jakby Klimtowe lekko...

  OdpowiedzUsuń
 5. I kolejny temat, w którym się fantastycznie odnalazłaś! Kobieto, jesteś multi talentem :)
  Gorąco pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. fan-tas-tycz-na strona!
  zapraszamy do Kawiarni w każdej chwili! :)

  OdpowiedzUsuń