piątek, 27 lipca 2012

Zaległości pozlotowe:)

Długo byłam 'poza obiegiem' z powodu spraw ślubno-weselnych', dlatego jestem mocno spóźniona z moją relacją.  No bo chyba już wszyscy dawno wiedzą, że na Warszawskim Zlocie Scrapbookingowym było koszmarnie gorąco...i absolutnie fantastycznie!:D)) Poniżej zdjęcia moje i podkradzione od kilku przemiłych scraperek, które też tam były, hektolitry wody piły i solidarnie rozpuszczały się w palącym słońcu;)

Mój dzień zlotowy zaczął się od wyczekanych, inspirujących, cudownych warsztatów z Finn:) - niesamowicie zdolną, otwartą i wesołą kobietą, która na warsztatach świetnie przekazuje swoją wiedzę, doświadczenie i mixed-mediowe triki:) A do tego tryska dowcipem i dobrym humorem;)

Udało mi się złapać kilka kadrów w czasie warsztatów:


Cała ekipa warsztatowa:


I ja z Anią:D)))Było bosko! Beztroskie szaleństwo stemplowania, klejenia, miotania herbacianymi torebkami, maziania, psikania - i pstryk! - trzy godziny minęły jak z bicza trzasł:) Mało, mało!
A oto wynik moich zmagań warsztatowych:


Generalnie Zlot będę wspominać głównie ze względu na cudowne ciepłe osoby, które udało mi się poznać - w końcu!:) - osobiście - m.in. część naszej ekipy Stempellowo-Kartonoowej, czyli Mellankę i Mrouh oraz oczywiście naszą SzEfinkę;)


Mię, z którą byłam na Finnowych warsztatach:), niespodziewanie napotkaną Mucię, wesołą Nulkę i Jaszmurkę i wiecznie uśmiechniętą Jyoti:D


 Dryszkę i Filkę, Maryś!;), no i ekipę z Pyrlandii, czyli Michelle i Gurianę:*


***


Było mi bardzo miło, że kilka moich prac zostało wyróżnionych w zlotowych konkursach.
LO 20x20 w Stonogowym konkursie 'ulubiony napój':LO 30x30 w konkursie 'Scrappassion' sponsorowanym przez UHK:
Notes na konkurs Lemonade, w którym należało wykorzystać graficzność liter:I LO przygotowane w trakcie zlotu, wg mapki i na papierach ILS:)Na pamiątkę zostało mi również moje ATC o tematyce 'Drzewa', na konkurs Scrapki.pl:


No i oczywiście mój identyfikator:)Na koniec miło mi również zapowiedzieć, że dzięki konkursowi Agaterii na wymarzony stempel, aż dwa moje projekty wejdą do produkcji i będzie je można kupić już niedługo w sklepie internetowym Agateria!:D
Jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać:) Jupiiiiiii!:D


A następny Zlot dopiero za rok, eh... Chyba trzeba sobie zorganizować jakąś scrapową skarbonkę, coby było łatwiej zbierać na te wszystkie zlotowe pyszności:) 
Pozdrawiam wszystkich którzy byli i się prażyli i tych co nie byli i żałują, bo jest czego:)

5 komentarzy:

 1. widzę, że zgarnęłaś prawie wszystkie możliwe wyróżnienia :) scrapem z piwkiem chyba się już gdzieś zachwycałam, reszta prac też mu dorównuje - świetny pomysł z tymi motylami na scrapie 'twórczy szał', i niesamowicie pomysłowy identyfikator!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękną pracę poczyniłaś!!!
  miło było Cie poznać na żywo!...i jeszcze raz dziękuję za notes:))*

  OdpowiedzUsuń
 3. :)***
  jak mnie co rok będziesz witać tak dobrymi jak deser słowami - to ja przyjde z jakimś pysznym ciachem już na cały dzień, a nie na wykradzioną chwilkę - Mi było ogromnie miło ♥♥♥
  Serdeczności zdolniacho!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, a mi pozostaje żal ... Widać, że zlot udany, zazdroszczę potwornie :D
  Twoje prace są fantastyczne! Zachwycam się nimi ciągle z taką samą siłą :) A identyfikator - bomba :D Czyżbyś również była fanką Comy? :>
  Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Babeczko! Toś Ty chyba wszystkie wyróżnienia zgarnęła? Ale zasłużenie, zasłużenie bo Twoje prace są niezwykłe. A warsztatowy LOsek bardzo mi się podoba! Piękny.

  OdpowiedzUsuń