sobota, 12 maja 2012

Męska rzecz

Witam zaglądaczy po dłuższej przerwie;) Mam nadzieję, że odpoczęliście i że łatwiej wam wrócić do normalnego rytmu niż mi;)

Ostatnio przeżywam fascynację nowymi papierami 'freshowymi' z CraftHouse. Świetnie nadają się m.in. na projekty w trochę bardziej 'męskim stylu'. I taki właśnie męski layout chcę dzisiaj pokazać.W roli głównej Mój Luby, a zdjęcie zaledwie sprzed niecałego roku,
 więc robię postępy po serii fotek sprzed siedmiu lat;P
Wybrałm zdjęcia, które - przynajmniej moim zdaniem;) - fajnie pasują do kolorystyki kolekcji i chciałam jej się trzymać. Bazą scrapa są arkusze 'Plaster miodu' i 'Droga mleczna, podstemplowanych w rogach 'liczbowym' stemplem Paperbag Studios ze Scrappo.Dodałam też gwiazdki wycięte z arkusza 'Żółtego', kilka wyciętych stempli. Pod zdjęcia podłożyłam też kilka 'druczków'  - stempli PaperArtsy ze ScrappoChciałam też wykorzystać proporczyki z kolekcji, a jednocześnie zrobić coś, co nawiązywałoby do flag na dolnym zdjęciu, więc po dodaniu patyczków do szaszłyków ;) powstały takie 'maszty' z proporcami:

 
 Aby trochę nawiązać do 'wspinaczkowego charakteru' fotek, w rogu i pod tytułem dodałam sznureczki, na których zrobiłam węzły-ósemki. ...albo przynajmniej coś podobnego;)
Scrapa zgłaszam na wyzwanie CraftHouse 'Męska rzecz':)
 
Udanego weekendu;)

5 komentarzy:

 1. Napiszę tylko jedno zdanie: warto było czekać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjny!!! świetne fotki!
  bardzo podoba mi się, że tyle uwagi zwróciłaś na detale. dodają one pracy niesamowitego klimatu!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję wyróżnienia na blogu CraftHouse :*

  OdpowiedzUsuń
 4. przegenialny scrap! ósemki zawiązane zawodowo, a ten pasiasty sznureczek nawet przypomina linę beal apollo :D świetnie dopracowane szczegóły, bardzo mi się podobają te chorągiewki - no, i pozazdrościć wyprawy!

  OdpowiedzUsuń