niedziela, 4 marca 2012

Psiapsióły

Nie jestem ekspertem w tworzeniu layoutów (czy polski zamiennik 'skrap' jest nazwą ogólnie przyjętą?;). W swojej 'karierze scrapowej' zrobiłam ich zaledwie kilka. Bardzo bym chciała więcej, ale jakaś nieśmiałość mnie ogarnia i nie ogarniam!;D Dlatego postanowiłam sie przełamać i rzuciłam się na głęboką wodę. Na tapetę wzięłam nieco nieostre, ale bardzo cenne dla mnie zdjątko. Są na nim moje Psiapsióły z liceum, ze wspólnego pokoju w internacie (418 rządzi!;D). Obie emigrantki pełną gębą;) Zdjątko zostało zrobione podczas naszego ostatniego spotkania w pełnym składzie, w 2010 r., więc wiadomo już jak często się spotykamy całą Trójką i dlaczego wspólne fotki są takie cenne;)


Spotkanko było w lutym, więc jest zimowo;) 
Scrap jest na bazie papieru ILS - Mint01 - naprawdę miętowego!;) 
Trochę poszalałam sobie ze stemplowaniem i maskami, jest też embossing, gesso, tusze, farba akrylowa, mgiełki i co tylko;)

Oto Trójca w całej okazałości:)


Dodałam taga z datą i tekturkowe skrzydełko ze Scrapińca, które pomalowałam gesso, a potem medium żelowym, żeby nadać mu trochę faktury, a potem lekko potuszowałam. Literka 'A' w prawym dolnym rogu to dlatego, że wszystkie trzy to Aśki albo Anki;) Wprawne oko zauważy też, że tak tak..., dałam się ponieść ogólnie panującemu szałowi na dekoracyjną taśmę, uległam i kupiłam na próbę, i tak.., przyznaję, fajnie i łatwo się używa i w razie potrzeby można wcisnąć gdzie bądź;) Ogólnie miałam kupę zabawy i ośmieliłam się nieco do pracy na dużym formacie:)


A że zimno nam było niestraszne, to tytuł jest jaki jest;)


Moje nieporadne próby LOsowe zgłaszam na mroźno-śnieżne wyzwanie ILS oraz na wyzwanie layoutowe Scrapińca, które pomogły mi pokonać lęk przed powierzchnią 12x12 cali ;)) I zapowiadam, że to nie moje ostatnie podrygi w temacie 'skrapów':)


Pozdrawiam etatowych (i nie tylko;) zaglądaczy i Moje Dziouchy Kochane przy okazji - Dżono -wiem, że tam jesteś!;D))

5 komentarzy:

 1. próby LOsowe????
  o.O

  omajgasz!!!! boski jest!!!
  jakie próby? toż to już I liga jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. och nein!!!!!! :D:D:D I'll kill Ju!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech nieśmiałość idzie w kąt i nie wraca! Twój scrap jest genialny, dla mnie jesteś EKSPERTEM, przez duże E właśnie :))

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacyjny w każdym calu;-))
  pozdrawiam;-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież świetnie wyszło! Robić dalej:))

  OdpowiedzUsuń