piątek, 25 stycznia 2013

Niepoważnie:)

Witajcie!:)

Dziś mam dwa layouty, na których wykorzystałam zdjęcia z tej samej 'kopniętej sesji';) Trochę wariactwa nie zaszkodzi, bo jeśli się sami nie porozśmieszamy i nie popocieszamy to co nas uchroni przed zimową zniżką, pluchą nastrojową i innymi podobnymi plagami? He? Więc bronię się przed nimi rękami i nogami. Śmiech nietrenowany - zanika;) A i na starość jakieś słoneczne roześmiane zmarszczki by się przydały, a nie tylko takie od marszczenia czoła i wzburzania brwi:) Mówię to ja - osoba, która w liceum dostała ksywę Pesym... He he;D))

Pierwszy scrap to lift pracy Lejdi na Scrapkowym blogu. Oczywiście zgłaszam do zabawy:)Wygrzebałam do niego z moich scrapowych czeluści wesoły papier ze starszej kolekcji Primy - jest taki plan, że zacznę zużywać tony papierów, które tak mi się podobają, że oszczędzam je nie wiadomo na jaką wyjątkową okazję;) Rozumiecie mnie troszkę?...;)A tu oryginał:)* * *


Drugi, trochę autoportretowy scrap;), na papierze 'Daleko jeszcze' z kolekcji 'Dobrze wiedzieć' z Piątku 13., to jednocześnie moje moje przywitanie na Piątkowym blogu. Bo miło mi pochwalić się, że znalazłam się w gronie Piątkowych Projektantek:D Postaram się dostarczać Wam nieszablonowych inspiracji z użyciem tych świeżutkich polskich papierów, a na razie zapraszam do zapoznawania się z resztą inspirującej ekipy - http://www.papierowy.piatek13.pl/ :)


I już:)
Życzę Wam do końca zimy takich słonecznych dni, jaki był właśnie u mnie dzisiaj. Przydadzą się:)
Pozdrówki!

10 komentarzy:

 1. super fotki i super prace. czuję, że mi się wszystkie zmarszczki zliftowały :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Cię rozumiem doskonale z tym zużywaniem papierów, mam tony papierów odkładanych na inną okazję, bo mi tak szkoda.... A one przecież tak pięknie się kurzą na półce :) I są wtedy TAAAAKIE potrzebne :P scrapy bardzo przyjemnie skomponowane, fajne dodatki i super zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczny lift!!:)świetne fotki:)
  dziękuję za udział w zabawie i zapraszam ponownie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne prace, dużo w nich energii :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ kapitalny lift!!! Uwielbiam takie radosne prace. Crazy-szalone i aż się uśmiech sam na usta ciśnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjne scrapy! Powtarzam się, ale uwielbiam Twoje prace! Te szalone i zwariowane tym bardziej :)
  Gratuluję znalezienia się w gronie 'piątkowych projektantek', zasłużyłaś na to :)
  A z papierami mam to samo, też mi żal ciąć i odkładam to, co kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Obydwa scrapy są fantastyczne!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne prace, tyle się na nich dzieje... i o to chodzi. Ciągle patrzysz na nie i nie masz dosc, bo zawsze odnajdujesz cos nowego :) SuPEr :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! faktycznie szalone prace, takie Twoje;) Gratuluję wygranej! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń