niedziela, 18 marca 2012

Piwko

Na tapecie drugi scrap przygotowany w ramach mojego dnia na blogu ILS:)


Zdjęcie z Bieszczad, z karczmy w Wetlinie, w której przycupnęliśmy po rajdzie po Połoninach, a w której piwko podawano w cudnych kuflach z grawerowanymi niedźwiedziami na dnie:)

 I tutaj stempli co niemiara!;) W tle - słoje drewna to moja własnoręczna robota;), a 'pismo odręczne' to stempel PaperArtsy ze Scrappo. Cudny 'vintage'owy' aparat u góry to z kolei stempel firmy Artemio z Kreatywnego Zakątka. Sporo stempelków Primy i jeszcze parę innych;) A co!;)No i dowód na to, jak teksty z reklam przenikają do języka potocznego. Eh, popkultura...;)


Ktoś poczuł pragnienie?;)

7 komentarzy:

 1. aż mi się zatęskniło za bazą ludzi z mgły

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak! jestem spragniona ;)
  świetny! rewelacyjne fotki, a ich oprawa bardzo klimatyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny scrap! Mnóstwo fantastycznych elementów, które tworzą przepiękną całość. Potrafisz stworzyć nieprawdopodobny klimat w swoich pracach. Oglądając, poczułam się, jakbym była w Bieszczadach :D Cudo!

  OdpowiedzUsuń
 4. ekstra scrap! Juz pisałam na blogu ILSowym, przez którego w sumie Cię znalazłam, że praca jest piekna. Podoba mi się spójnośc tych wszystkich kolorów :)) I może nie uwierzysz, ale kilka lat temu proacowałam w Chacie Wędrowca :P Tym LO'sem przywolalas mi mnóstwo wspomnien :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Wzbudził pragnienie... wędrowania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna praca!
  Dzięki wielkie za inspirację do liftu: http://madebyolah.blogspot.com/2013/04/liftogra2-dziwolonk.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny scrap, wszystko tu pasuje!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń