czwartek, 30 stycznia 2014

Kobiece humory...

No tak, czas spojrzeć prawdzie w oczy - kobieta ma i musi mieć czasem swoje nastroje ;)
Czy nie właśnie to czyni nas kobietami?... Przez to jesteśmy takie barwne - to nasze kolory ;)
Faceci mówią wtedy - "To te hormony...".
Whatever...

 

Inspiracją dla tego LO była ta szalona paleta kolorystyczna z wyzwania Scrapuj.pl:


http://blog.scrapuj.pl/?p=4188

Prawda, że oczobitne połączenie? ;) No ale jeśli już zdarza mi się używać kwiatów, nie boję się już tak bardzo różu, a nawet okiełznałam nieco cekiny i brokat (sic!), to chętnie wystawiłam się też i na taką próbę ;) Przy okazji zmierzyłam się z tematem kobiecości, co też jeszcze nielekko mi przychodzi. Wychodzi na to, że ogólnie jakoś ciężko ze mną ;) Ale tego scrapa robiło mi się fantastycznie i lekko - cudownie tak sobie czasem poszaleć z mediami i pochlapać do woli - to prawie jak rzut talerzem o ścianę, żeby sobie ulżyć, tylko mniej bałaganu. Albo i więcej - zależy jaki rozmach przy chlapaniu, ha ha ha! ;D No i zdjęcie pocięłam na kawałki - kto by przypuszczał, że jestem do tego zdolna..
No dobra, rozgadałam się, więc dalej już tylko zdjęcia i pa pa!Pa pa!
Kobietki ;)

10 komentarzy:

 1. Ja nie wiem, kiedy Ty to wszystko robisz. Nic, nic, nic, niby tylko wychodzisz z psem i jeździsz do galery, a tu nagle dup, piętnaście świetnych skrapów! Pięknie pochlapałaś tym razem, naprawdę widać rozmach (tylko posprzątaj, zanim mąż wróci!)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gorgeous layout! Love the theme (yes, we do have our moods :) ), bright colors, splashes, embellishments.
  Just perfect.

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz, jak tak patrzę na twoje prace, to zaczynam się łamać w wewnętrznym ustaleniu, że LOsy to nie moja bajka i zaczyna mi się chcieć coś pokleić ;) no super jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny !!! , zdecydowanie najlepsza praca w tym wyzwaniu :) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny scrap! Właśnie teraz jestem w takim stanie, że eh ... No nic, chyba muszę sobie pochlapać, bo szkoda tłuc talerzy ;)

  OdpowiedzUsuń