poniedziałek, 5 czerwca 2017

CALendarz - maj

Tak, to już ten czas w miesiącu.
Wciąż jestem słomiana wdowaz dziecięciem u rąbka spódnicy i nie wyrabiam się z niczym (nie czuję, że rymuję?...), ale CALendarz musiałam zrobić! :D

Niewtajemniczonym przypominam w skrócie, że CALendarz, to cal kwadratowy na udokumentowanie jednego dnia w danym miesiącu. Więcej o zasadach i założeniach zabawy tutaj, a wszystkie posty z poprzednimi miesiącami tutaj. Impreza trwa i można dołączyć w każdej chwili! :)


U mnie jak zwykle cienkopis (zastąpił piórko ze stalówką) i akwarele. Wszystko w moim zeszyciku zszarymi kartkami, wykonanym specjalnie na potrzeby zabawy (okładkę możecie podejrzeć tu).
A u mnie w tym miesiącu wyjazdowo i dzieciato, jak zwykle ;)
Tak, tak, było ała kuj kuj i laweta, i burza, i pogrzeb... Ale i słońce i pyszne jedzonko na niby-randce rodzinnej, bo nawet tata nas "odwiedził" na chwilę, zanim znów zniknął. No cóż, taki miesiąc.

I jeszcze pokażę Wam moje ulubione calineczki z maja:

A Wam, które się najbardziej podobają?
Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Wasze :)
 

7 komentarzy:

 1. Super, że zdążyłaś, czekałam na Ciebie! Rany, jaki przeraźliwy pająk!!! Mi się najbardziej podoba suchy szampond :D Też go kiedyś odkryłam i uważam, że to genialna rzecz. I ta burza prawie u każdego była :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też się cieszę, dziękuję :) Wczoraj już nie dałam rady opublikować mojego maja, a dzisiaj zerkałam, czy już nie poszedł post zbiorczy ;) Tak, suchy szampon ratuje czasem życie ;P A pająk taki właśnie był. Wziął mnie z zaskoczenia i skubany tak przestraszył, że aż wrzasnęłam sobie jak podlotek ;P

   Usuń
 2. Kocham Twoje kwadraciki! Cudnie ujmujesz codzienność.
  Jak sobie je pooglądam, to mi się wydaje, że jesteś trochę bliżej, że trochę otwierają się okna do Twojego świata :) Uściskowuję mocno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwadraciki tak treściwe,że aż z nich "kapie"codzienność.Cudnie dopracowane:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super projekt :) A najfajniejszy w tym miesiącu Groot :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Awesome blog, i always enjoy & read the post you are sharing!
  Thank for your very good article...!
  ลาลีกา

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna rzecz :) Chciałabym mieć też troszkę więcej czasu i bawić się w takie home madowe rzeczy

  OdpowiedzUsuń