środa, 26 marca 2014

Warsztaty! :)

Z wielką przyjemnością donoszę,
że na najbliższych Dolnośląskich Letnich Warsztach Craftowych poprowadzę warsztaty layoutowe :)

http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2014/03/iv-dolnoslaskie-letnie-warsztaty_21.html


 warsztaty
OSCRAPUJ SOBIE FACETA, CZYLI LAYOUT W STYLU MĘSKIM

 4. lipca 2014 (piątek)
sala 16
godz. 17.00-19.30
cena: 60 złNa warsztatach rozpracujemy ciężki nieraz do zgryzienia 'męski temat' i odważnie stworzymy portret naszego męża/syna/taty/dziadka/brata w formacie 30x30 cm. Oswoimy "męskie" kolory, dodatki  i motywy, ale przełamiemy też niektóre stereotypy, co się nadaje, a co nie na męską pracę. Użyjemy nieco mediów, pobawimy się teksturami  i warstwami, aby nasza praca nabrała przestrzenności i charakteru.

W ramach warsztatów otrzymasz zestaw papierów do scrapbookingu  i różnorodnych dodatków - typowo i nietypowo scrapowych. Będziesz mieć możliwość korzystania z różnorodnych mediów (m.in. gessso, mgiełki, tusze), akcesoriów (np. wybór stempli) oraz narzędzi (maszynka do wycinania, dziurkacze itp.).

Proszę o przyniesienie zdjęcia z mężczyzną/chłopcem w roli głównej (lub takiego, do którego będzie pasować męska stylistyka), najlepiej czarno-białego, w formacie 9x13 cm lub 10x15 cm.  Należy zabrać ze sobą ulubione nożyczki  lub/i matę i nożyk do cięcia oraz fartuszek lub luźny T-shirt, który pozwoli uniknąć poplamienia mediami. Mile widziana nagrzewnica, ew. suszarka.


rezerwacja mailowa: dziwolonk@gmail.com (w tytule proszę wpisać 'warsztaty IV DLWC')
liczba miejsc ograniczonaKto jeszcze nie był we Wrocławiu, tego z całych sił zachęcam do przyjazdu - atmosfera jest nie do przecenienia, wspólne twórcze nasiadówy i pogaduchy nie do zapomnienia, towarzystwo doborowe, warsztaty z każdej dziedziny craftowej, zakupy zawsze udane, a wspomnienia zawsze piękne ;)
Wracam tam kolejny raz i na pewno nie ostatni :)
Do zobaczenia we Wrocławiu!

5 komentarzy:

 1. Świetnie dobrałaś przykładowe prace :D

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda,że mnie nie będzie ale fajowo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello :) I would like to let you know about Scrap Around The World epic anniversary event with prizes worth more than 1000 USD and encourage you to visit our blog and play with us this month. You are one of the February 2014 finalist and this is the reason why you can win one of the 9 prizes.
  http://scraparoundtheworld.blogspot.com/2014/05/may-2014-challenge-13-celebratory-mood.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za rewelacyjne warsztaty. To powstało: http://chabrowa.blox.pl/2014/07/Po-mesku.html

  Mówiłaś, że to można gdzieś podlinkować. Gdzie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń